Enerji tasarruflu havuz ekipmanları tasarruf etmenize yardımcı olur

Enerji tasarruflu havuz ekipmanları tasarruf etmenize yardımcı olur

İşte başlamanız için bazı yararlı havuz bütçeleme ipuçları!

Arka bahçenize yeni bir havuz eklemeyi mi planlıyorsunuz veya mevcut bir havuzu yenilemek mi istiyorsunuz?

Eğer öyleyse, bir bütçe hazırlamak mantıklıdır. Yatırımınızı en üst düzeye çıkarmak için para ve enerji tasarrufu sağlayan iyi ekipman seçimleri yapmak istersiniz. Bu tek başına paranız için daha fazla patlama ile güzel ve verimli bir arka bahçe ortamı ile sonuçlanabilir.

İşte başlamanız için bazı yararlı havuz bütçeleme ipuçları!

Enerji ve Para Tasarrufu

Havuz ekipmanı seçenekleriniz, sera gazlarını azaltabilir ve aynı zamanda çevremizde ve cüzdanınızda paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Havuz sahipleri, TriStar ve Omni gibi teknolojik olarak gelişmiş Prefabrik havuz ürünlerini kullanarak enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarabilir. Bu ürünler verimli çalışmak ve üretim sürecinde yeşil teknolojiyi kullanmak üzere tasarlanmıştır. Hata olasılığını azaltmak için profesyonel kurulum ve bakımı düşünün – bu da öngörülemeyen masrafların azalmasına neden olabilir.

EceHavuz Enerji Çözümleri ile Tasarruf Edin

Ece Havuz Enerji Çözümleri havuz sahiplerini havuz enerji maliyetlerinden %90’a kadar tasarruf ettirebilir. Verimli havuz ürünleri serimizle enerji tasarrufu sağlamayı taahhüt ediyoruz. Her ekipman kendi başına son derece enerji tasarrufludur, birlikte çalışırlar, tamamen yeni bir verimlilik seviyesine ulaşırlar. Düzenli havuz bakımı ile eşleştirildiğinde, Ece Havuz ekipmanları havuzunuzu çalıştırmak için gereken enerjiyi azaltmaya yardımcı olur.

Değişken hızlı havuz pompaları, özellikle bir otomasyon kontrolü ile eşleştirildiğinde inanılmaz enerji tasarrufu sağlar. Değişken hızlı pompalar, zamanın %100’ünde tam güçte çalışmak yerine, pompa akışını havuzun ihtiyaçlarına göre eşleştirerek enerji tasarrufu sağlar. Aslında, Ece Havuz değişken hızlı havuz pompaları, tek hızlı pompalara kıyasla enerji maliyetlerinde %90’a kadar tasarruf sağlar.

Ece Havuz sera gazı emisyonlarını azaltmaya nasıl yardımcı olur?

ENERGY STAR sertifikalı değişken hızlı prefabrik havuz pompalarımız, lider markaların en enerji tasarruflu pompalarıdır. Yılda enerji maliyetlerinde %90’a kadar tasarruf sağlayabilir, bu da cüzdanınız için uzun vadeli faydalar anlamına gelir.

Bir ENERGY STAR etiketi kazanmak için prefabrik havuz pompalarımız farklı hızlarda çalışmalı ve havuzunuzun gereksinimlerini karşılamak için programlanabilir olmalıdır. Bu, akıllı çalışmalarını ve enerjiyi verimli kullanmalarını sağlar.

NOT: Pompa hızını yarıya indirmek pompaların bir/sekiz kadar enerji kullanmasını sağlar!

Değişken hızlı havuz pompaları yılda ortalama 2.800 kWh daha az elektrik kullanacaktır. Daha az elektrik kullanmak, zararlı sera gazı emisyonları üreten daha az fosil yakıt yakmak anlamına gelir.

2.800 kWh, 2.2 TON daha az sera gazı emisyonuna eşittir.

Ülkemizde satılan her prefabrik havuz pompası ENERGY STAR sertifikasına sahip olsaydı, enerji tasarrufu her yıl yaklaşık 110 milyon dolara çıkacaktı. Bu, yıllık 1,5 milyar liralık sera gazı emisyonunu önleyecektir.

Havuz temizleyicileri zamandan ve enerjiden tasarruf ederek üstün temizlik verimliliği sunar. Ece Havuz’un gelişmiş havuz temizleyici teknolojisi neredeyse her akışta maksimum güç sağlar.

NOT: Robotik havuz temizleyicilerimiz akkor ampulle yaklaşık aynı enerjiyi kullanır ve havuzun filtrasyon ekipmanı kapalı olsa bile çalışabilir.

-Havuz filtreleri kir ve döküntüleri toplayarak havuz suyunun temiz ve berrak olmasını sağlar. Ece Havuz Firması ’nın yüksek kapasiteli kartuş filtreleri, geleneksel filtrelerde kullanılan geri yıkama suyunun %92’sine kadar tasarruf sağlar. Filtre elemanları sadece bir bahçe hortumu ile kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir.

-Tuz klorlama ve UV / Ozon dahil otomatik havuz sanitasyon sistemleri, genel klor kullanımını %50 veya daha fazla azaltır. Ece Havuz, havuz sahiplerinin uzun vadeli ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli, yüksek kaliteli, uzun ömürlü sanitasyon sistemleri sunmaktadır. Havlu ve spa fonksiyonlarını otomatikleştirerek enerji maliyetlerinde %70’e varan oranda tasarruf edin.

-Sık sık misafirlerinizi “şaşırtması” gereken sosyal toplantılara ev sahipliği yapıyor musunuz? Bu durumda, su özellikleri lüks bir üründen havuz bütçesine geçiş yapabilir. Su özellikleri, arka bahçedeki nihai ortam için efektler yaratacak şekilde özelleştirilebilir. Güverte jetleri ve fıskiyeler dâhil olmak üzere Ece Havuz su özellikleri, havuz sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için esnektir ve maksimum verimlilik ve benzersiz performans için tasarlanmıştır.

-Havuz otomasyonu, sanitasyon, pH dengeleme, temizleme ve filtreleme gibi tüm yoğun çalışma işlevlerini otomatikleştirerek havuz ve spa’ya sahip olmaktan çıkar. Ece Havuz’un endüstri lideri otomasyonu nihai enerji ve para tasarrufu sağlar. Temel havuz ve spa işlevlerini otomatikleştirmek havuz sahiplerini havuzun enerji maliyetlerinde %70’e kadar tasarruf edebilir.

Büyük Tasarruf – Tek Hızlı Pompanızı Değiştirin

Havuz pompaları bir havuzun en büyük enerji kullanıcısı olduğundan, havuz sahipleri tek hızlı pompasını değiştirerek en büyük enerji etkisini elde edebilirler. EPA ENERGY STAR’a göre tasarruflar:

  • Yıllık 350 $ tasarruf ve yıl boyunca kullanılan havuzlar için önemli ölçüde daha fazla tasarruf
  • 1.000 $ ve üzeri ömür boyu tasarruf
  • 0-2 yaşın altında kendileri için ödeme yapın
  • Havuzun filtreleme sisteminin ömrünü uzatır.

Ece Havuz’un değişken hızlı havuz pompaları, ENERGY STAR sertifikalıdır ve havuzun ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı hızlarda çalışır. Aslında, yarı hızda çalışan bir pompa sadece 1/8 enerji kullanır. Değişken hızlı havuz pompaları, ailenizin arka bahçe havuz deneyimini geliştirerek standart pompalardan daha sessizdir.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

tr_TRTürkçe